Jdi na obsah Jdi na menu

O Nás

Úklidová firma Mgr.Miroslava Hendrychová

Počátky naší činnosti v oboru „úklidu a čištění" spadají do r.1991 a od r.1993 ve firmě spolupracují 2 podnikatelé  ve formě „sdružení podnikatelů – fyzických osob", Mgr.Miroslava Hendrychová (IČ 18097081) a Igor Hendrych (IČ 49586343).
Naši zákazníci od počátků do současnosti, ať už se jedná o subjekty státní správy, soukromé společnosti nebo osoby, mají jedno společné kritérium: vyžadují vysokou kvalitu odvedené práce za přijatelnou cenu.
Tyto elementární požadavky se snažíme beze zbytku naplnit a z titulu „malé firmy" je našim krédem také osobní přístup ke každému zájemci o naše služby.
Naši zaměstnanci jsou ti, kdo „tvoří obraz firmy“, na prvním místě. Snažíme se, aby byli po odborné stránce dobře připraveni k plnění svých úkolů a odpovídajícím způsobem reprezentovali firmu po stránce profesionální i lidské...

Spojením s námi získáte partnera, kterému na vaší spokojenosti záleží, neboť žádný zákazník tady není „pro naši firmu", ale naše firma je tady pouze a díky vám,  "našim zákazníkům"…


Děkujeme.
   

teta.jpgigor.jpg